OUR MISSION

 

STUDY.TRAVEL.PL is a well established educational travel agency run as a family business since 1992. 

 

We are one of the leading companies in Poland, a founding member of PITM Polish Chamber of Youth Travel and OSBAP Polish Au Pair Association. We work with the best educational institutions world-wide. They guarantee the highest standards of teaching, accommodation, help, and service to their students.

Rising number of our students proves that the courses we offer meet the requirements of our clients for easy, pleasant and effective learning. Being English teachers we know how important is the contact with real language and knowledge of customs and culture in everyday situations. Courses are offered at all levels and for all age groups ranging from children to seniors. We offer summer and all year round courses, examination courses, courses for professionals etc. All teachers are highly qualified, the groups are international and various teaching aids are used to make the lessons interesting and stimulating. Learning does not stop when the student leaves the classroom because he is immersed all the time in the foreign language and culture, so he has the opportunity to use the language in everyday situations.

Apart from language courses abroad we offer work and study programmes like au-pair, internships or work experience programmes where students can combine practising a foreign language with preparation for their future professional career. We are also a study centre for English courses run in small classes by professional teachers, who use the latest course books and teaching aids. We offer General English courses, Cambridge Examination courses, Specialist courses. The teaching can be individual, in pairs or mini-groups. We organize highly professional in-company training programmes designed to the individual needs.

Our company is well known for the highest standards of service and friendly atmosphere. We offer professional and comprehensive service to our customers as well as care for their individual needs.

We look forward to working with you.

     Anna Kaczorowska
     Marek Kaczorowski

Anna Kaczorowska – mgr filologii angielskiej ( UŁ ), absolwent Studiów Podyplomowych Doskonalenia Nauczycieli Języka Angielskiego, wieloletni pracownik naukowo dydaktyczny Uniwersytetu Łódzkiego i Społecznej Akademii Nauk.  Autorka publikacji z zakresu efektywnej nauki języka angielskiego. Założyciel i prezes firmy Study Travel

Marek Kaczorowski – mgr filologii angielskiej ( UŁ ), absolwent Podyplomowych Studiów Europejskich. Nauczyciel języka angielskiego i organizator wyjazdów edukacyjnych, kierownik łódzkiego oddziału JDJ Bachalski, dyrektor szkoły językowej Study Centre. Założyciel i właściciel firmy Study Travel.  

WE TAKE PART IN CONFERENCES, WORKSHOPS AND FAM TRIPS

Co roku uczestniczymy w konferencjach i targach międzynarodowych min. Study World London, BMI Languages Canada, FELTOM Workshop na  Maltcie, MEI RELSA Workshop Ireland w Dublinie i Cork, ICEF Berlin oraz licznych wizytach studyjnych po tych krajach w szkołach, gdzie zapoznajemy się z ofertą edukacyjną i socjalną naszych partnerów zagranicznych.

certyf_BEUK.JPGcertyf_ilac.jpg


KANADA VANCOUVER i TORNOTO

famtour2009.jpg P5070060.JPG


ANGLIA LONDYN I POŁUDNIOWA ANGLIA                  BERLIN TARGI ICEF

P9070288.JPG  berlin.JPG

MALTA

 33593_160391793979466_100000259399099_426089_6478968_n.jpg33711_160382880647024_100000259399099_425908_5811734_n.jpg

 

REKOMENDACJE I AKREDYTACJE  STUDY.TRAVEL.PL I NASZYCH PARTNERÓW ZAGRANICZNYCH

ALTO_Logo  felthom  britishcouncil   fiyto daflogo

 mgpips  eacollege_logo   http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z0597126961.jpg    englishuk

  IALC    iapa   pitm   arels   osbap      

    

NASZE CERTYFIKATY

certyf3 certyf_PITM hon.jpg  

 

papa_small

3

kings_small.jpg

2

4

5

certyf2

beuk_small

6

certyf_bbsi.jpg

certyf_clubclass.jpg

certyf_ec.jpg

cetyf_buckswood.jpg

certyf_hansa.jpg

certyf_PITM hon.jpg

 certyf_isis.jpgcertyf_ilac.jpg

   

REFERENCJE STUDY.TRAVEL.PL

opoczno.jpg  rubiak_small  stowarzyszenie_small 

LISTY I OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Ewa Saj, Majorka

a8570776582Nazywam się Ewa Saj i mam 21 lat. Przebywałam 4 m-ce jako au-pair na Majorce, a dokładnie w jej centrum - Palmie. Dzięki życzliwym ludziom ze "Study Travel" zamieszkałam z hiszpańską rodziną, która przyjęła mnie bardzo ciepło i szybko zaprzyjaźniłam się z nią. Traktowano mnie jako kolejnego członka rodziny, więc czułam się jak we własnym domu. Do moich obowiązków należała opieka nad 4-letnią dziewczynką - Ines oraz drobne prace w domu. Razem bawiłyśmy się całymi godzinami lub chodziłyśmy na plażę, gdyż mieszkaliśmy nad samym Morzem Śródziemnym. Wieczorami oglądałyśmy bajki i spędzałyśmy razem każdą wolną chwilę. Nie miałam czasu na nudę, gdyż w każdą sobotę jeździliśmy całą rodziną w różne niesamowite miejsca, rozmieszczone na całej wyspie ( np.: delfinarium ). Nigdy wcześniej nie zwiedziłam tylu miejsc w tak krótkim czasie. Odmienna kultura, obyczaje i tryb życia mieszkańców Majorki sprawiły, że każdy dzień był inny, niczym nie przypominający poprzedniego, pełen przygód i niespodzianek. Miałam okazję poznać także potrawy charakterystyczne tylko dla tego miejsca, np.: ośmiornicę. Wszystko było takie nowe i takie inne, piękne widoki i barwne krajobrazy. Nic więc dziwnego, że tak często będę powracać do tamtego czasu. Wyjazd na Majorkę jako au-pair był dla mnie piękna przygodą, gdyż poznałam obcy język, mnóstwo nowych ludzi, zobaczyłam miejsce gdzie życzliwość ludzi, czysta woda i upalne lato trwa przez cały rok.

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z8822389032.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z2630864331.jpg

 

Anna Kozakiewicz, USA

Drodzy Państwo, Jestem bardzo mile zaskoczona z otrzymanego listu i z przyjemnością mogę się podzielić pierwszymi wrażeniami z pobytu w Stanach. Spędziłam trzy dni w New York na kursie przygotowawczym, czyli jak żyć w amerykańskiej rodzinie. Uczono nas udzielania pierwszej pomocy oraz było spotkanie z policjantem. Moja grupa liczyła 47 osób, były to osoby z: Czech, Słowacji, Jugosławii, Finlandii, Szwecji, Meksyku, Turcji, Holandii, Francji, Niemiec, Włoch i Estonii ( było również 2 chłopców ). Bardzo się zaprzyjaźniłam z wieloma osobami i jestem z nimi w ciągłym kontakcie. Poza zajęciami mieliśmy czas wolny dla siebie. Widziałam Statuę Wolności, Central Park, byłam w Empire State Building, w Kościele św. Patryka, szłam ulicami Manhattanu. Teraz kilka słów o mojej host family. Mrs Barger są bardzo dobrym małżeństwem, mają dwie dziewczynki ( bliźniaczki w wieku 3 lat ), którymi się opiekuję - Sydney i Courtney. Lubię z nimi spędzać czas, wymyślam dla nich różne zabawy. Mam swój oddzielny pokój z łazienką i do dyspozycji samochód. Pracuję od poniedziałku do piątku ( 43-45 godzin w tygodniu ), a wszystkie święta i weekends mam wolne, wtedy spotykam się z przyjaciółmi. Do moich zajęć należy: przygotowywanie posiłków, sprzątanie zabawek i trzymanie dziewczynek w czystości. Mój okręgowy dyrektor ( w OH. ) organizuje co jakiś czas "au-pair meeting". Byłam na jednym z nich i bardzo dobrze się bawiłam. W ciągu roku będę miała dziesięć dni urlopu i chcę go wykorzystać na zwiedzanie Stanów. Chciałabym zobaczyć Grand Canyon, Niagara Falls, Bialy Dom i może Las Vegas. Te marzenia mogą się spełnić. Warto to wszystko zobaczyć i nabrać nowych doświadczeń, poznać nowych ludzi i amerykańska kulturę. Jestem bardzo zadowolona z pobytu tutaj. Czasami jest mi trochę smutno, że nie mogę zobaczyć się z moją rodziną i przyjaciółmi - ale to tylko 365 dni a poza tym istnieją telefony i poczta internetowa. Co najważniejsze mój język angielski jest coraz lepszy, oczywiście na początku były niewielkie trudności z porozumieniem się, ale to już minęło.
Z poważaniem Anna Kozakiewicz

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z3162582465.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z8642792078.jpg

 

Kasia Kukiełka, Belgia, Majorka, Wenecja, Rzym

a3063881647Jako au-pair wyjechałam do rodziny na Majorce. Spędziłam tam 3 cudowne miesiące opiekując się półtoraroczną Katariną i pomagając jej mamie w pracach domowych. Do moich obowiązków należała zabawa z Katariną, sporządzanie dla niej posiłków i opieka nad nią. Często chodziłam z małą na spacery, plażę i miejsca zabaw dla dzieci. Raz w tygodniu miałam dzień wolny wtedy udawałam się w najciekawsze i najbardziej znane zakątki wyspy. Niektóre z nich zwiedziłam razem z rodziną. Dzięki temu miałam okazję spotkać się i porozmawiać z osobami różnych narodowości, podszlifowałam swoją znajomość języka angielskiego oraz poznałam kilka zwrotów hiszpańskich. Pobyt na Majorce wzbogacił mnie zarówno o nowe doświadczenia jak i nowych przyjaciół.

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z5487762484.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z5088710415.jpg

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z9642036754.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z4831767480.jpg

 

Urszula Górczyńska, USA, Majorka

a0689626662Rok w USA jako AuPair to niezapomniane chwile i jednocześnie prawdziwa szkoła życia. Pierwsze trzy dni to szkolenie w Nowym Jorku, wraz z dużą grupą koleżanek i kolegów z innych krajów, oswajanie się z językiem, nowym otoczeniem, zwiedzanie miasta i oczywiście przygotowania. Następnie powitanie nowej rodziny i dwóch chłopców (6 i 7 lat), którymi opiekowałam się przez ubiegły rok. Mieszkałam w Summit w stanie New Jersey i bardzo polubiłam to miasteczko i ludzi których tam poznałam. Najtrudniejsze jak wiadomo są początki, poznanie i przystosowanie się do nowego otoczenia. Już po miesiącu jednak czułam się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Czas mijał bardzo szybko. Do moich obowiązków należało: przygotowywanie i odprowadzenie chłopców do szkoły; potem miałam czas dla siebie aż do momentu powrotu ich ze szkoły; następnie wspólna zabawa, odrabianie lekcji, czasem zajęcia pozaszkolne, obiad oraz kiedy rodzice nie mogli, ja kładłam chłopców spać. Rodzice omawiali ze mną zadania i obowiązki oraz pomagali kiedy zaszła taka potrzeba. Zawsze mogłam się do nich zwrócić. Dzięki nim i całej rodzinie poczułam się jak jej członek. Razem spędziliśmy święto Dziękczynienia, razem ubieraliśmy choinkę, malowaliśmy jajka wielkanocne, podziwialiśmy fajerwerki w Sylwestra i 4 lipca. Czas wolny spędzałam również z przyjaciółmi. Chodziliśmy do kina, kawiarni, na zakupy bądź na spacer. Na zajęciach w collegu nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy i miałam możliwość, przynajmniej częściowo, poczuć się jak amerykański student. Urlop spędziłam na wycieczce w Kalifornii i jej okolicach, zorganizowanej przez Trek America (na wstępnym spotkaniu w NY każdy dostaje ulotkę z ofertą tego biura). Było super! 14-to osobowa grupa, Los Angeles, Las Vegas, Grand Canyon, Yosemite, San Francisco. Cóż więcej można dodać? Zabrakłoby mi słów, żeby opisać tę wycieczkę lub cały mój pobyt w Stanach. Najlepiej pojechać samemu i zobaczyć to na własne oczy. To był wspaniały i pracowity rok, poznałam nowych ludzi, inną kulturę, zawiązałam przyjaźnie, usamodzielniłam się i zobaczyłam to, o czym dotychczas tylko czytałam lub oglądałam w telewizji. Warto było.
Urszula.

 

 

Sylwia Sońta, Majorka

Dzieñ dobry!

Serdecznie pozdrawiam caly personel biura Study Travel.
Pragne przekazac, ze u mnie wszystko w jak najlepszym porzadku. Rodzina zapytala mnie ponownie czy w dalszym ciagu chce z nimi zostac, wiec odpowiedzialam, ze tak. Przyzwyczailam sie do nich na tyle, ze szkoda byloby ich tak poprostu zostawic, a i oni przyzwyczaili sie do mnie i nie chca zmieniac dziewczyny. Wiec nie pozostaje nic innego, jak zostac nieco dluzej.
Bylam w domu na 10 dni w koñcu sierpnia, ale troche za krotko. W przyszlym roku przyjade na dluzej i postaram sie odwiedzic Pañstwa.
Poznalam Lodzianke, ktora przyjechala na Majorke rowniez za posrednictwem Pañstwa biura, a nazywa sie Malgorzata Swistek. Okazalo sie, ze mieszkamy o ulice od siebie. Czesto spotykamy sie i razem z Czeszkami i Slowaczkami zwiedzamy wyspe i ogolnie swietnie spedzamy czas, rozmawiajac w roznych jezykach. Wkrotce zaczynamy zajecia z hiszpañskiego, cieszymy sie, poniewaz znowu spotkamy nasza grupe, ewentualnie poznamy nowe twarze.
Mysle, ze na tym zakoñcze. Pozdrawiam raz jeszcze i do uslyszenia wkrotce!

Sylvia Soñta

poczt1.jpgpoczt2.jpg

 

 

Ilona Siotor, USA

a0733179757Dzień Dobry! Na wstępie chciałabym bardzo serdecznie pozdrowić wszystkich pracowników "Study Travel" i serdecznie Wam podziękować za umożliwienie mi wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, w ramach programu au-pair. Zgodnie z tym co mi powiedzieliście gdy byłam jeszcze w Łodzi, spędziłam 3 dni w Nowym Jorku na szkoleniu. Muszę powiedzieć, że byłam pod wrażeniem. Mieszkałam w przepięknym hotelu New Yorker Hotel, znajdującym się w sercu Manhattanu. Zajmowała się nami urocza pani Pat oraz poznałam przesympatycznego nauczyciela Larrego. Szkolenie było przeprowadzone doskonale. Mieliśmy spotkanie z policjantem, który dał nam wskazówki jak bezpiecznie żyć w USA. No i najważniejsze, pierwsza pomoc w nagłych wypadkach. Muszę powiedzieć, że zapamiętam do końca życia jak postępować w takich momentach. Być może kiedyś uratuję komuś życie. Było to bardzo pouczające. Wybrałyśmy się ostatniego wieczoru na przejażdżkę, by zobaczyć Statuę Wolności. Co prawda na wyspę nie weszłyśmy, ale mogłyśmy podziwiać tą budowlę ze statku, który był bezpłatny i przepływał bardzo blisko. Potem Wybrałyśmy się spacerkiem do Chinatown i Small Itally. Już pierwszego dnia każda z nas została wyposażona w przewodnik po Nowym Jorku z propozycjami co można zobaczyć i mapkami. Wróciłyśmy do hotelu bez problemu. Nasz nauczyciel zabrał nas do centrum Manhattanu, gdzie wszyscy razem zwiedziliśmy katedrę St. Poul, Empire State Building i wiele shopping centres. Teraz jestem już u mojej host family w Barrington, na przedmieściach Chicago. Mam pod opieką trójkę dzieci: Frankie (6), Jack (3) i urocza dziewczynka Danielle (2). Szybko się zadomowiłam w moim bardzo ładnym apartamencie. Mam do własnej dyspozycji pokój, łazienkę i małą kuchnię. Weekendy mam wolne i mogę się spotykać z innymi au-pair w okolicy, a poznałam je na Christmas Party u naszej kooperatorki Sue. Pewnego dnia wybrałyśmy się z koleżanką do Chicago na mecz Chicabo Bulls contra Minessota Timberwolfs. To było fantastyczne. Z dziećmi już się zaprzyjaźniłam. Czuję się tu bardzo dobrze. Niedługo rozpoczynam naukę w pobliskim Harper College.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
Ilona Siotor

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z0039811775.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z2335851167.jpg

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z2846181384.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z6539573872.jpg

 

Anna Gowkielewicz - wakacyjna praca w Anglii

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Przesyłam w załączniku kilka zdjęć z Walii. Peny Bont- to hotel w którym pracowałyśmy. Na jednym zdjęciu jestem razem z dwiema Polkami, które ze mną pracowały. Warunki były bardzo dobre, mieszkałyśmy w pokojach hotelowych, w pokoju był telewizor, prysznic, pokoje 1-no lub 2-osobowe. Miałyśmy dostęp do pralki, żelazka itp. Napewno w jakimś stopniu nauczyłam się języka, dużo zależy od tego z jakim personelem się mieszka. Ja mieszkałam z dwiema Polkami, ale w kuchni rozmawiałyśmy po angielsku. Warunki programu odpowiadały temu, co obiecywano przed wyjazdem. Pozytywne aspekty programu to poznanie ciekawych i sympatycznych ludzi, zwiedzenie, - wzbogacenie się o nowe doświadczenia. Było super!

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z1900293421.jpghttp://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z5363374813.jpg

 

 

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z4631351920.jpghttp://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z9484825598.jpg

Kiedy trzy lata temu zdecydowaliśmy się wysłać naszą córkę na wakacje do szkoły za granicą, nie mieliśmy żadnego doświadczenia w tej sprawie. Odwiedziłam kilka łódzkich biur podróży, których adresy wraz z ofertami znalazłam w prasie. Najkorzystniejszą oferta, bo w miarę niedrogą, możliwość skredytowania opłaty oraz bardzo miłą i fachową obsługę zapewniło nam Biuro Usług Edukacyjnych "Study Travel". Pierwszy wyjazd córki do Bournemouth w Anglii na trzy tygodnie potwierdził trafność naszego wyboru. Wszystkie formalności łącznie z przejazdem, załatwione zostały przez biuro. Na miejscu w Anglii warunki pobytu doskonałe: córka mieszkała u angielskiej rodziny, gdzie było jej naprawdę jak w rodzinie. Szkoła, do której uczęszczała, prezentowała wysoki poziom nauczania. Poza tym troskliwa opieka ze strony przedstawiciela Biura, możliwość uczestniczenia w wycieczkach, wszystko to sprawiło, że córka zachwycona była pobytem w Anglii. Efektem wyjazdu było również zrobienie przez córkę I stopnia Certyfikatu z języka angielskiego. W następnym roku również skorzystalibyśmy z tej samej oferty Biura Study Travel. Tym razem córka spędziła w Anglii pięć tygodni. Efekt, w parę miesięcy później córka zdała II stopień Certyfikatu. W ubiegłym roku zdecydowaliśmy, że tym razem córka podszkoli się w języku niemieckim. Za radą Pana Marka Kaczorowskiego współwłaściciela Biura Study Travel, skorzystaliśmy z ofert wyjazdu do Augsburga w Niemczech. Również i tym razem nie zawiedliśmy się na organizacji Biura. Gorąco zachęcam i polecam wszystkim znajomym skorzystanie z bogatej oferty Biura Study Travel. Jestem wdzięczna im, że mój tak naprawdę początkowo przypadkowy wybór okazał się ze wszech miar rewelacyjny.

Z poważaniem Ewa Nawrot

 

 

  ARTYKUŁY PRASOWE O NASZYCH PROGRAMACH

 

dziennik2.jpg

 

dziennik1.jpg

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z1689090269_m.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z4680514886_m.jpg

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z9952945604_m.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z4449900141_m.jpg

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z1679774048_m.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z2276861616_m.jpg

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z5624795514_m.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z2594222826_m.jpg

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z3486513272_m.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z2861443443_m.jpg

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z3011645144_m.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z0767277649_m.jpg

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z8935702619_m.jpg

 

 

  UCZESTNICZYMY W WIELU IMPREZACH TARGOWYCH POPULARYZUJĄCYCH NASZĄ OFERTĘ

ORAZ W KONFERENCJACH ZAGRANICZNYCH Z NASZYMI PARTNERAMI

 

Uczestniczymy w konferencjach i targach międzynarodowych min. Study World London, BMI Languages Canada w Vancouver, FELTOM Workshop na  Maltcie, MEI RELSA Workshop Ireland w Dublinie i Cork oraz licznych wizytach studyjnych po tych krajach w szkołach, gdzie zapoznajemy się z ofertą edukacyjną i socjalną naszych partnerów zagranicznych.

certyf_BEUK.JPGfamtour2009.jpgcertyf_ilac.jpgcertyf_ilac2.jpg

 

33593_160391793979466_100000259399099_426089_6478968_n.jpgP9070288.JPG33711_160382880647024_100000259399099_425908_5811734_n.jpgP5070060.JPG

 

 study_travel3  guliwer

 

DCAM0047  zabudowa_small

Nasz kompetentny personel pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego programu

IM000138  nr_260

 

  targi1.jpgtargi2.jpg

Uczestniczymy w wielu imprezach popularyzujących wiedzę o krajach języka angielskiego i wiedzy o Unii Europejskiej

P1260012  onas  DCAM0046  karolina

 

zabudowa_small  targi

 

targ_kat_small  onas

 

grupa2  grupa1

 

FOTKI Z NASZYCH WYJAZDÓW
grupa2 grupa1  m07m1m.jpg
 

 

 

 

 

ABOUT STUDY.TRAVEL.PL  OUR MISSION & GUARANTEE TO CLIENTS

 

 

ALTO_Logo  felthom  britishcouncil   fiyto daflogo

 mgpips  eacollege_logo   http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z0597126961.jpg    englishuk

  IALC    iapa   pitm   arels   osbap      

    

OUR CERTIFICATES AND ACCREDITATIONS

STUDY.TRAVEL.PL  REFERENCE LETTERS

opoczno.jpg  rubiak_small  stowarzyszenie_small 

 

 

http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z4631351920.jpg  http://www.bazafirm.pl/studytravel/zdjecia/z9484825598.jpg

Uczestniczymy w wielu imprezach targowych popularyzujących nasza ofertę

  study_travel3  guliwer

 

DCAM0047  zabudowa_small

Nasz kompetentny personel pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego programu

IM000138  nr_260

 

targi  targi1

Uczestniczymy w wielu imprezach popularyzujących wiedzę o krajach języka angielskiego i wiedzy o Unii Europejskiej

P1260012  onas  DCAM0046  karolina

 

zabudowa_small  targi

 

targ_kat_small  onas

 

grupa2  grupa1

PHOTOS OF OUR STUDENT GROUPS
grupa2 grupa1  m07m1m.jpg